המלצות

הצלחה מסחררת בנסיעה עסקית של מנכ"לית החברה, ובכלל

עינת יקרה שלי,

לאחר 12 מיפגשים מרתקים, מעניינים, מהנים כל כך ו...ממוקדים, חשוב לי לכתוב לך.

אני מבקשת שתעלי ההמלצה לאתר מאחר וכמו שאת יודעת, אנשים לא יודעים ששירות כזה קיים:

"אז לכל אלו שמחפשים "אימון אישי באנגלית עסקית/אקדמית" ומטרתם אינה ללמוד אנגלית אלא להצליח בזירה הבינלאומית, עינת היא אחת ויחידה".

השירות, חשוב לציין, מיועד לאנשים אשר מבינים היטב את השפה האנגלית (מרמה טובה מאד ומעלה). אינם חייבים לדבר היטב.

אז מדוע עינת? קודם כל בגלל שהיא אישיות מיוחדת במינה. מתאהבים בה מיד.

היא עוטפת את המאומן שיושבת מולה, לוקחת את האחריות על התהליך ומנהלת אותו ביד רמה במקצועיות רבה, שליטה וניסיון רב בכל הקשור לזירה הבינלאומית, ו...החשוב מכל, עם המון המון חוש הומור, הנאה וחיוך.

אז אם אתם שייכים לקבוצה של אילו שמבינים אנגלית אך חוששים לדבר, נושא האנגלית הוא נושא רגיש מאד, ואם המטרה היא להצליח בשוק העבודה, בעסקים, בתפקיד בכיר מאד ועוד, עינת היא SUPERWOMAN - היא כל כך מוכשרת שאתם פשוט לא תאמינו שאשה אחת יכולה לתת כל כך הרבה מעצמה. 

תראו אותי. היתה לי פוביה מאנגלית. לא האמנתי שאצליח לנהל פגישה, שיחה, שיחת טלפון...וכיום אני ממלאת תפקיד כה דורשני הכולל נסיעות עסקים רבות לאירופה ולארה"ב. למזלי, ידעתי שישנה אפשרות שאקודם בתפקיד ולכן חיפשתי מבעוד מועד מאמנת שתכין אותי לתפקיד...לאחר כמה שיחות עם בעלי מקצוע אחרים, למזלי הגעתי לעינת.

מה שמיוחד בעינת הוא..שהיא לא מאמנת שנותנת לכם לדבר על הא ועל דא...היא מכינה אתכם לזירה הבינלאומית בכמה תחומים באופן ממוקד, ומבריק, וזאת לאחר שהיא בודקת את היעד שהצבתם לעצמכם, וברוב המקרים כך הבנתי ממנה, היעד שלנו, המתאמנים, אינו נכון. לא מדוייק.

עד שלא תיפגשו את עינת, לא תבינו מה היא עושה. אני הבנתי בגדול אך לא האמנתי שיש שירות שכזה.

אז, היה חשוב לי מאד להעלות זאת על הכתב. עינת היא קודם כל אישיות מיוחדת במינה, מנטורית בכל רמ"ח אבריה, צנועה ומאד נעימה (חששתי שהאימונים שלנו יסתיימו...חיכיתי בהתרגשות לכל אימון בסקייפ או אצלה).

מעבר לכך, היא מקצועית, דוברת אנגלית אמריקאית, בעלת ניסיון מקצועי רב בעבודה במשך 17 שנה בחברות גלובליות וציבוריות. כמות השירותים שהיא מציעה היא עצומה ואני יכולה להמליץ בחום על כמה מהם (עריכה וניסוח מיילים, אימונים מגוונים הן טלפונית והן 1:1 בסקייפ/בפגישה, הכנה לפרזנטציה - היא פשוט תשנה לכם את הכל!!! ו...עוד).

עינת תקנה לכם, מעבר לשפה ולידע, המון בטחון, PUSH לדבר, כלים פרקטים ביותר, מיומנויות רבות ומגוונות ובעיקר....תדחוף אתכם, תבין מה החסמים שלכם ו....לא תוותר. היא לא מחכה שאתם תתניעו את התהליך, היא תתניע אותו כמה דקות לאחר שתכירו. היא מבינה כל כך מהר מי אתם ומה אתם צריכים, שפשוט לא תהייה לכם ברירה אלא להתמסר לתהליך (אחרת היא לא תוכל לאמן אתכם, היא גם תגיד לכם את זה).

ו...בזכותה היה לי האומץ לעבור לתפקיד גלובלי כה בכיר. בלעדיה, זה פשוט לא היה קורה!

וכעת אני יודעת, שהיא תכין אותי לכל נסיעה, מצגת, מו"מ, דירקטוריון וכדומה. ואפילו, להרצאה בחו"ל (היא לא מרפה ואני יודעת שהיא צודקת...שתוך שלושה חודשים יהיה עליי לעשות את הבלתי יאומן).

שלכם,

רותי