המלצות

סיפור הצלחה: דני, סמנכ"ל שיווק בחברה גלובלית - ניהול מו"מ משמעותי ביותר בארה"ב

סיפור: דני, סמנכ"ל שיווק של חברה גלובלית, התקשר אליי לקראת נסיעה עסקית משמעותית ביותר לארה"ב (קיבל את הטלפון מאחד מלקוחותיי). דני מבין אנגלית ברמה מאד גבוהה, חדור מוטיבציה ורצון טוב, כריזמטי וממוקד אך כשמדובר בתקשורת גלובלית...אין נאמר זאת...זה לא זה:)

-התנסחות ברמה נמוכה, שימוש במילים כמו BIG, GOOD, GREAT (בואו ונשאיר זאת לנשיא ארה"ב טראמפ), תירגום ללא הרף מעברית לאנגלית, אי שליפת מילים, חוסר בטחון, קול לא סמכותי, אינטונציה ישראלית מאד, מיבטא לא ברור.דיקציה שגויה ...שאמשיך?

במילה אחת-בינוניות! (כש"בעברית" הוא פשוט נפלא). אז מה קרה?

ניפגשנו ל PROFILING SESSION למחרת (דחוף!) בסשן המיוחד בדקתי את רמת התקשורת לפי המתודולוגייה שיצרתי ו..התאמנו לפי טכניקת KEEP IT SIMPLE AND SMART ו...שיתפתי אותו באשר ל"מימצאים":-) והצעתי תוכנית עבודה מסודרת לאחר שהגדרנו את היעדים מחדש. מעתה היעד אינו..."שידרוג ושיפור האנגלית" אלא...ניהול מו"מ ממוקד ואפקטיבי, במיומנות, הכנה מדוקדקת מבחינה אסטרטגית, מיומנויות התקשורת השונות ו...חתימה על הסכם עם חברת הענק.

מה לדעתכם קרה? כמו ל97% מלקוחותיי, טפו טפו טפו:-), הצלחה כבירה בפגישה/פגישות, העברת מסרים נעימים וברורים, מיומנויות משולבות ו...התנהלות מנומסת ומדוייקת, נעימה. דני סגר את הפער ועתה אנו מתמקדים בפיתוח מנהלים, מיומנויות מנהיגות ועוד...והכנה לעסקאות, לפגישות, לדירקטוריון...או לכל אתגר אפשרי. דני רכש תוכנית ליווי ו...קבע פגישה עבורי עם סמנכ"לית משאבי האנוש כדי שאוכל להתחיל לאמן ולייעץ להנהלת החברה ולהעביר הרצאות וסדנאות בהתאם.

מעוניינים לשכלל את הרטוריקה שלכם ולהפסיק לתרגם לאנגלית תוך כדי דיבור? הזמינו PROFILING SESSION ונמשיך משם.

KISS YOUR FEARS GOODBYE WITH K.I.S.S. TECHNIQUE

050-4307153 מאמנת הבית של החברה שלכם!