"חשבתי שאגיע אליך ופשוט נדבר באנגלית וכו'"

"ההמלצה הזו עבור לקוחות פוטניאלים שרוצים להצליח, ומהר"

עינת,

אני כותב לך את ההמלצה הזו מאחר וחשוב לי שלקוחות פוטנציאלים, שאולי לא יבינו בשיחה קצרה מה את עושה באמת, יקראו את ההמלצה הזו.

רבים חושבים, כמוני, שמטרת האימון הוא לשוחח באנגלית כדי לדבר שוטף. אני יודע שזה הדבר הראשון שאמרת שאת לא עושה אך....לא קלטתי זאת. עד ששאלת אותי שאלה ולא ידעתי לענות עליה...בעברית.

עדיין לא ממש "קלטתי" את הגאונות שבחשיבה המבריקה והייחודית שלך, אבל אז התרשמתי ממה שאמרת לי, מהדרך, מהידע לגבי ה"כאב" והקושי בכל הקשור לתקשורת ב"אנגלית". היום אני מבין שלך יש תרופה אחרת, חכמה יותר, ברמה מאד גבוהה...אך היא אכן מייתרת, פותרת גם אם חלקית לחלק מהאנשים (קושי בשפה וכו') את עניין שליפת המילים שהיתה לי, בטחון בדיבור, דיבור רצוף ועוד.

הגעתי אליך לקראת מצגת שהיה עליי להעביר במסגרת עבודתי בחברת הייטק. מהנדס, מנהל אך חששתי מאד מעצם ההצגה מול המנהלים והלקוחות שלנו.

העבודה איתך מעוררת השראה, מוטיבציה ו...מאד מאד יעילה ופרקטית.

אני כל כך שמח שמנהלת משאבי האנוש באירגון שלי הפנתה אותי אליך ואמרה לי: "היא הכתובת היחידה. אתה תתחבר אליה מאד. היא תקפיץ אותך קדימה. תתקשר עכשיו היא עסוקה".

אני כותב לך מאחר וחשוב לי שתעלי את ההמלצה שלי ואת הסיבה שהגעתי אליך כדי שיבינו שאת היחידה כיום בשוק שיכולה לתת מענה, מענה משוכלל מאד ומבריק, לכאב איתו מסתובבים אנשים רבים מוכשרים ושאפתנים.

מעריך אותך מאד ומבטיח להזמין סדנא שלך למהנדסים בצוות שלי.

עידו