טיפ חשוב - חלק ב'

האם אתם דייקנים?


אז מה היתה התשובה לכם לשאלה שלי: אתם מגיעים באיחור לפגישה, חשובה ככל שתהייה, מתנשפים ומלאי תירוצים? כן או לא? את האמת בבקשה!

נתחיל איתי, כדייקנית, כמי שמקדימה לפגישות, תפיסת העולם שלי היא כזו - להגיע מוכנה, רעננה ובזמן לכל פגישה שמופיעה ביומן שלי. מי שלא חולק את אותה תפיסה, אדם שמאחר לפגישה עסקית איתי (וגם אישית) מספר לי המון על עצמו אבל המון.
נתחיל בזה שמיד אני מבינה שמדובר באדם שלא מכבד את עצמו. נקודה. וזו לא קלישאה. זהו המסר שהאדם השני מעביר אליי "אני לא מכבד את עצמי ולא את האנשים סביבי".
אדם שלא עומד בזמנים, לא יודע לחשב נכון את הזמן (מדובר בכמה פרמטרים)
בנוסף, לא רגיש לאדם אחר שיושב ומחכה לו. במקרה שלי, אדם שהגיע לפגישה 10 דקות לפני לפחות. מוכן ומזומן!
בקצרה, נסכים שאין דרך אחרת לומר זאת: בעולם העסקי במיוחד אין מקום לאנשים לכאורה רציניים שמתנהלים באופן לא רציני ולא מקצועי. נקודה!
מי שמאחר לפגישה איתי, לדוגמא,- ולא מודיע מראש שיש בעיה - נקודת הפתיחה שלו היא אחרת לחלוטין מבחינתי.
נקודת הפתיחה של אדם שמגיע בזמן לפגישה או כמה דק' לפני היא מעולה וגם של מי שמודיע מראש על איחור של כמה דקות (אם אכן מדובר בכמה דק').
זכרו/שימו לב: הרי כיום ישנן חברות רבות/יועצים/מומחים שמתחרים על הלקוחות שלהם - מדוע שייבחרו בכם/בשירותים של החברה שאתם מנהלים או מייצגים אם אתם לא עומדים בזמנים?
יש מבחר כה גדול.
בטיפ הבא:
כיצד לחשב את הזמנים כך שתצטרפו לאותה קבוצת אנשים שמכבדת את עצמה ואת האנשים איתה היא נפגשת...במילים אחרות, כיצד להגיע 10-15 דק' לפני לפגישה המיוחלת!
בהצלחה!