שאלות ותשובות Q&As

על האימונים, האם אתם מתאימים לשיטה ואיך מתחילים?

1. למי האימונים מתאימים? 

לאילו מביניכם שמבינים היטב הרצאות של TED לדוגמא לפחות 80%.(אין צורך לדבר היטב, רק להבין)/לדוברי השפה על בורייה ואף לדוברי אנגלית מבית.              הרצאת TED - האם אתם מבינים אותה? 

 2. בדקו את עצמכם- האם אתם מתאימים למנטורינג עסקי גלובלי?אימונים בתקשורת אפקטיבית באנגלית - האימונים מתאימים למביני השפה האנגלית ברמה גבוהה או 70% מהרצאה של TED TALKS לצורך הבהרה.
 *****קראו את המשפטים הבאים ואם אתם מזדהים עם 1 מהם או יותר...הגעתם אל המקום הנכון:

"אני מבין הכל אך אין לי בטחון לדבר", "אני חושש מאד מהמצגת הזו בחו"ל...נראה לי בלתי אפשרי...מה עושים?", "יש פער בין יכולת ההתנסחות שלי בעברית לבין זו של האנגלית"

"יש לי בעיה של "שליפת מילים", "אני נתקעת כשאני מדברת באנגלית"

"יש לי פחד קהל",  "הגעתי לתקרת זכוכית. אני חייבת להתמודד עם החרדה שלי מאנגלית אחת ולתמיד",  "הוזמנתי להרצות באוניברסיטה בחו"ל ואיני יודעת על מה, מהיכן להתחיל", "אני נוסע לכנס חשוב בארה"ב ולפגישות 1:1. רוצה להגיע מוכן וגם לדעת לנהל SMALL TALK"

אם הנהנתם במהלך חלק מקריאת משפטים אילו, הגעתם אל המקום הנכון

3. מהו profiling session?

4.  מדוע PROFILING SESSION?

מאחר וזהו בסיס איתן לאימונים שלנו לבחירת מסלול מדווייק וממוקד עבורכם.

5. היכן מתקיימים האימונים?

בSKYPE/hangouts/טלפונית/פרונטלית

6. מהי תדירות האימונים?

תלוי ביעדים ובדחיפות אך בדר"כ פעמיים בשבוע בחודש הראשון.

7. לאחר כמה אימונים תורגש התקדמות - ביטחון ועוד?

הכל יחסי ואישי לכל אחד ואחת ותלוי איבחון מראש, אך באופן כללי ניתן לאחר מסלול בסיסי - 12 אימונים. מסלול קצר נפלא - בדר"כ תוך 6 שבועות.

המסלולים המוצעים כוללים אימונים לא רבים כלל ביחס למה שמקובל בשוק "האנגלית העסקית" (מונח שאיני מסכימה איתו). מאחר ומדובר בשיטה המתבססת על תקשורת עסקית ולא רק על השפה האנגלית כבסיס לסגירת הפער ליצירת פריצת דרך משמעותית.

8. מהם אימוני S.O.S?

אימונים של "הרגע האחרון" – הכנה מהירה לקראת נסיעה, ביקור בארץ, שיחת טלפון חשובה.  שיפור מהיר של דיקציה ומיבטא לקראת נסיעה או פגישה. הכנה מהירה להרצאה באנגלית (מצגת באנגלית).הכנה מהירה לפיץ' בפני משקיעים ועוד...

9. איך מתחילים?

מתקשרים 050-4307153 או לוחצים כאן