סדנאות אנגלית עסקית וגלובלית

סדנאות המקנות כלים פרקטים - תקשורת עסקית בינלאומית - בהתאמה אישית לאירגון (הדרך הטובה לשכלל את התקשורת הפנים אירגונים והחוץ אירגונית!)

הסדנאות מועברות בשפה האנגלית/העברית

הכשרות למנהלים ולעובדים בסקטור הפרטי/עסקי, מוסדי/ממשלתי בהנחיית עינת מרום - הכשרות המבוססות על טכניקת KEEP IT SIMPLE - המייצרת תקשורת אפקטיבית, רטוריקה המייצרת תוצאות בזמן קצר.

הסדנאות מועברות באופן מקצועי אך עם המון חוש הומור:

1. על תקשורת עסקית בינלאומית - במה מדובר ומדוע זו הדרך היחידה לדייק את ההתנהלות והמסרים שלכם בשפה האנגלית!

בעולם גלובלי התקשורת היא בשפה האנגלית אך על מנת שהקשרים העסקיים יצליחו, יש לדבר באנגלית גלובלית שמשמעה, לשלוט במונחים העסקיים הגלובלים כך שנדבר את אותה השפה.

תקשורת עסקית הכוללת ניסוח והעברת מסרים על פי הקודים המקובלים, בשילוב רזי הסמול טוק (מינגלינג), קוד לבוש, מה לא אומרים/שואלים, שפת גוף ועוד.

אם אתם לקראת ישיבת דירקטוריון שתתנהל באנגלית? או לקראת פגישה עם משקיעים מארה"ב? עליכם להציג בפניהם את הדוחות הכספיים ? אלמד אתכם כיצד להציג את התכנים השונים.

אם אתם מבינים אנגלית היטב (קוראים, כותבים) אך אינכם מסוגלים לדבר ו/או אינכם מדברים ברמה המתבקשת לתפקידכם, ו/או אינכם מתנהלים עפ"י הקודים המקובלים, המיפגשים איתי מיועדים לכם!

2. סדנת תקשורת אפקטיבית באנגלית - עפ"י טכניקת KEEP IT SIMPLE - סדנא מיוחדת שמטרתה שיכלול התקשורת וההתנהלות הבינאישית והעסקית באירגון בשפה האנגלית לרבות העברת המסרים במדיות השונות-והפעם בדיבור בלבד.

3. סדנת הכנה לתערוכות/EXPO בחו"ל - סדנת תקשורת הכוללת הנחייה ואימון בעזרת סימולציות רבות - הכנה ממוקדת ואסטרטגית. לא תאינו כמה כלים ניתן לקבל כדי לשכלל את התקשורת שלכם בדוכנים של החברה וכדי לקדם את המטרות שהצבתם לפניכם.

4. סדנת תקשורת כתובה - תקשורת אפקטיבית באנגלית - עפ"י טכניקת KEEP IT SIMPLE

5. סדנת תקשורת טלפונית - ניהול שיחות ועידה ושיחות טלפון - עפ"י טכניקת KEEP IT SIMPLE

6. סמול טוק ומינגלינג - באירועים, בקוקטייל, לפני פגישה חשובה ועוד. מדוע חשוב להתנהל לפי הקודים המקובלים.

7. שיפור דיקציה ומיבטא - אתם מרגישים נבוכים מהמיבטא הקוצני שלכם באנגלית? נשמעים כמו טרקטור משנות ה- 70? מרגישים שלא מבינים אתכם היטב באנגלית? מה עם התדמית שלכם? האם היא נפגעת כשאתם מדברים באופן שכזה?

אתם צודקים! כשמדברים עם אמריקאים במיוחד, עלינו לדבר אמריקאית.

קחו בחשבון: "הם" החו"לניקים" הרבה פחות טולרנטים למיבטא זר. הם עוקבים בקושי רב אחר הנאמר. זו עובדה. לכן, שפרו את התקשורת שלכם ואת המיבטא שלכם. תשקיעו בזה אחת ולתמיד! זו התדמית שלכם, זה מה שאתם משדרים. זו רמת הרצינות, המקצועיות שלכם מול השותף הפוטנציאלי או כל אדם העומד מולכם.

זו לא גזירת גורל! יש טיפול :-) אני שמחה לשתף אתכם שפיתחתי טכניקה שיכולה לשפר את המיבטא והדיקציה שלכם,...זה תלוי כמובן ברמת השמיעה שלכם - אערוך לכם בדיקה קצרה. עקרונית ב 30% עד ל 90%.

בואו להכיר מקרוב נוסחא מהפכנית וחדשנית לתקשורת עסקית מבוססת חשיבה ואסטרטגיה,

 המקדמת את המטרות שלכם בעשרות אחוזים:

לחצו כאן - THINK SMART, TALK SIMPLE FORMULA


מלאו פרטים כאן

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו דואר אלקטרוני
אנא הקלידו פרטים